Šis 3.2 AT (219 hp) dzinējs tika uzstādīts X300 Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5023mm |
| Platums | 1798mm |
| Augstums | 1314mm |
| Garenbāze | 2870mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1498mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 2220kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3239cm3 |
| Dzinēja jauda | 219bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 315Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.4second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 86litre |
| Degviela | 95 RON |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.