Šis 6.0 AT (311 hp) dzinējs tika uzstādīts X300 X305 sedan, ko Jaguar ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 475Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5993cm3 |
| Dzinēja jauda | 311bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 350RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2850RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5023mm |
| Platums | 1798mm |
| Augstums | 1314mm |
| Garenbāze | 2870mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1498mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Pašmasa | 1975kg |
| Pilnā masa | 2395kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 254km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 86litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 18.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.