Šis 3.0 D AT SWB (275 hp) dzinējs tika uzstādīts X351 Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 82litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 040 to 1 440km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.4second |
| Darba tilpums | 2993cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 275bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 600Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5127mm |
| Platums | 1950mm |
| Augstums | 1456mm |
| Garenbāze | 3032mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1626mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Pašmasa | 1775kg |
| Pilnā masa | 2340kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 9.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.