Šis 4.2 AT (400 hp) dzinējs tika uzstādīts X358 [Restyling] Sedans, ko Jaguar ražoja no 2007 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 541Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4196cm3 |
| Dzinēja jauda | 400bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5090mm |
| Platums | 2108mm |
| Augstums | 1448mm |
| Garenbāze | 3034mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1556mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 1659kg |
| Pilnā masa | 2263kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pilsētā | 21.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 14.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.