Šis 6.0 AT (302 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kabriolets, ko Jaguar ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4820mm |
| Platums | 1793mm |
| Augstums | 1279mm |
| Garenbāze | 2588mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1489mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1504mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Pašmasa | 1985kg |
| Pilnā masa | 2335kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5993cm3 |
| Dzinēja jauda | 302bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 350RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 78.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 471Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2850RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 257km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 89litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Vidējais | 17.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.