Šis 6.0 AT (318 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Jaguar ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4820mm |
| Platums | 1793mm |
| Augstums | 1279mm |
| Garenbāze | 2588mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1489mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1504mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Pašmasa | 1825kg |
| Pilnā masa | 2175kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5994cm3 |
| Dzinēja jauda | 318bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 78.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 463Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 245km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 89litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 840km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 26.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.7 litri / 100km |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.