Šis 4.2 AT (298 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [2-й Restyling] XK8 cabriolet, ko Jaguar ražoja no 2004 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 900km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 4196cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 298bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 411Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4760mm |
| Platums | 1829mm |
| Augstums | 1306mm |
| Garenbāze | 2588mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1504mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1498mm |
| Pašmasa | 1775kg |
| Pilnā masa | 2160kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 13.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.