Šis 4.2 AT (395 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [Restyling] XKR cabriolet, ko Jaguar ražoja no 2002 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 820km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Darba tilpums | 4196cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 395bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 541Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4760mm |
| Platums | 1829mm |
| Augstums | 1306mm |
| Garenbāze | 2588mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1504mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1498mm |
| Pašmasa | 1815kg |
| Pilnā masa | 2180kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 307litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.