Šis 4.0 AT (284 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 XK8 coupe 2-doors, ko Jaguar ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 870km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.8second |
| Darba tilpums | 3996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 284bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 375Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4760mm |
| Platums | 1829mm |
| Augstums | 1306mm |
| Garenbāze | 2588mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1504mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1498mm |
| Pašmasa | 1780kg |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 327litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 327litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
| Vidējais | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.