Šis 5.0 AT (550 hp) dzinējs tika uzstādīts X150 [2-й Restyling] XKR-S coupe 2-doors, ko Jaguar ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 71litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 830km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 300km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.4second |
| Darba tilpums | 5000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 550bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 680Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 5 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4804mm |
| Platums | 1892mm |
| Augstums | 1312mm |
| Garenbāze | 2752mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1596mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1753kg |
| Pilnā masa | 2145kg |
| Darba tilpums | 392kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 22.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
| Vidējais | 14.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.