Šis 5.0 AT (385 hp) dzinējs tika uzstādīts X150 [Restyling] Coupe 2-doors, ko Jaguar ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 71litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 890km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Darba tilpums | 5000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 385bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 515Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4794mm |
| Platums | 1892mm |
| Augstums | 1322mm |
| Garenbāze | 2752mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1596mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1660kg |
| Pilnā masa | 2075kg |
| Darba tilpums | 415kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.