Šis 4.2 AT (298 hp) dzinējs tika uzstādīts X150 Kabriolets, ko Jaguar ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1892mm |
| Garums | 4791mm |
| Augstums | 1329mm |
| Garenbāze | 2752mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1600mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 313litre |
| Pašmasa | 1635kg |
| Pilnā masa | 2140kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4196cm3 |
| Dzinēja jauda | 298bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 411Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 71litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 880km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.