Šis 2.4 Tigershark Multiair AT 4WD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts KL Trailhawk crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Darba tilpums | 2360cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 229Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 97mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4626mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1722mm |
| Garenbāze | 2719mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1619mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1626mm |
| Klīrenss | 221mm |
| Pašmasa | 1894kg |
| Pilnā masa | 2425kg |
| Darba tilpums | 531kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 591litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1267litre |
| Permitted road-train weight | 4625kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.