Šis 4.0 MT Country (190 hp) dzinējs tika uzstādīts XJ Crossover 3-doors, ko Jeep ražoja no 1988 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3960cm3 |
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4288mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1621mm |
| Garenbāze | 2575mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1473mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1473mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1315litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 652litre |
| Pašmasa | 1305kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.