Šis 4.0 AT 4x4 (207 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation [Restyling] Cab Plus pickup 4-doors, ko Mazda ražoja no 2002 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 640km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 4025cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 207bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 323Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 100mm |
| Virzuļa gājiens | 85.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 13.1m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5154mm |
| Platums | 1786mm |
| Augstums | 1699mm |
| Garenbāze | 3197mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1488mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1656kg |
| Pilnā masa | 2341kg |
| Darba tilpums | 572kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1293/1179kg |
| Permitted road-train weight | 4309kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1824x1320x419mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.