Šis 2.3 MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation [Restyling] Regular Cab pickup 2-doors, ko Mazda ražoja no 2002 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 830km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 2261cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 209Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.6mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4762mm |
| Platums | 1763mm |
| Augstums | 1632mm |
| Garenbāze | 2832mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1488mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 154mm |
| Pašmasa | 1361kg |
| Pilnā masa | 1987kg |
| Darba tilpums | 572kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1043/1157kg |
| Permitted road-train weight | 2177kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1824x1320x419mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.