Šis 2.0 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Mazda ražoja no 2008 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 8 |
| Garums | 4715mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1835mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1530mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1515mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 255litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 255litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.