Šis 2.5 AT D (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Mazda ražoja no 1995 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 8 |
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1960mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1690kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Maksimālais griezes moments | 294Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.