Šis 1.8 AT H2 DRW (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Minibus, ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1798cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4285mm |
| Platums | 1630mm |
| Augstums | 1980mm |
| Garenbāze | 2220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1415mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1370kg |
| Pilnā masa | 2395kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1315x1480x1255mm |
| Loading height | 710mm |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.