Šis 3.2 TD AT 4x4 XT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Dual Cab pickup 4-doors, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1850mm |
| Garums | 5373mm |
| Augstums | 1815mm |
| Garenbāze | 3220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 232mm |
| Pašmasa | 2061kg |
| Pilnā masa | 3200kg |
| Darba tilpums | 1139kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 6000kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1549x1560x513mm |
| Loading height | 835mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 3198cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 470Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100.7mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.