Šis 2.0 AT (145 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Mazda ražoja no 1988 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4515mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2575mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 1230kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 145bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Helical springs |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.