Šis 2.5 AT 4WD (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Universālis, ko Mazda ražoja no 1997 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4665mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1525mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1500kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2496cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 74.2mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 224Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.