Šis 0.7 MT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts Autozam Mk Hečbeks, ko Mazda ražoja no 1989 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3290mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1200mm |
| Pašmasa | 670kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 60Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.