Šis 2.0 MT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Mazda ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4695mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1220kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 69mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.