Šis 2.3 T AT AWD (238 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1870mm |
| Garums | 4680mm |
| Augstums | 1645mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 208mm |
| Pašmasa | 1831kg |
| Pilnā masa | 2289kg |
| Darba tilpums | 458kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1659litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1195/1094kg |
| Permitted road-train weight | 3889kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2261cm3 |
| Dzinēja jauda | 238bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 69litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 740km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pilsētā | 18.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.2 litri / 100km |
| Vidējais | 13.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.