Šis 3.7 AT AWD (277 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [2-й Restyling] Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 840km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Darba tilpums | 3726cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 277bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 367Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 95.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.7mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5096mm |
| Platums | 1936mm |
| Augstums | 1728mm |
| Garenbāze | 2875mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1654mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1644mm |
| Klīrenss | 204mm |
| Pašmasa | 2084kg |
| Pilnā masa | 2712kg |
| Darba tilpums | 628kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 267litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1911litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 18.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.