Šis 3.7 AT (277 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 366Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3726cm3 |
| Dzinēja jauda | 277bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.7mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 5086mm |
| Platums | 1936mm |
| Augstums | 1728mm |
| Garenbāze | 2875mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1654mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1644mm |
| Klīrenss | 203mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2852litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 487litre |
| Pilnā masa | 2645kg |
| Pašmasa | 1964kg |
| Darba tilpums | 681kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1276/1400kg |
| Permitted road-train weight | 3552kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 780km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.