Šis 2.5 AT (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 860km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 6 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 5065mm |
| Platums | 1961mm |
| Augstums | 1717mm |
| Garenbāze | 2929mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1659mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1656mm |
| Klīrenss | 224mm |
| Pašmasa | 1839kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2016litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.