Šis 1.5 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 690km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Darba tilpums | 1498cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 78.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3815mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1535mm |
| Garenbāze | 2390mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Pašmasa | 1035kg |
| Pilnā masa | 1450kg |
| Darba tilpums | 415kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1100litre |
| Permitted road-train weight | 2350kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.