Šis 2.0 Twin Turbo AT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Mazda ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1305mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1610kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1962cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | Rotary-piston |
| Maksimālais griezes moments | 402Nm |
| Cilindru skaits | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 19.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.