Šis 0.7 CVT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Mazda ražoja no 2012 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 27litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 658cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 63Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 64mm |
| Virzuļa gājiens | 68.2mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1640mm |
| Garenbāze | 2425mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 780kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.