Šis 2.0 AT (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Mazda ražoja no 1993 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 69.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4490mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1355mm |
| Garenbāze | 2605mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1200kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.77litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.21litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 060km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.