Šis 0.7 Turbo MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 658cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 83Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1285mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1280mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 710kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.