Šis 2.0 AT 4WD (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 5-doors, ko Mazda ražoja no 1996 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 184Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4095mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1695mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Pašmasa | 1330kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.