Šis 500 SE AT (326 hp) dzinējs tika uzstādīts W140/C140 Sedans, ko Mercedes-Benz ražoja no 1991 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.9litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO I |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.7second |
| Darba tilpums | 4973cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 326bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 480Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96.5mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5113mm |
| Platums | 1886mm |
| Augstums | 1497mm |
| Garenbāze | 3040mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1602mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1574mm |
| Pašmasa | 2000kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Permitted road-train weight | 4620kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 21.5 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 16.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.