Šis S320 CDI 5G-Tronic long base (204 hp) dzinējs tika uzstādīts W220 [Restyling] Sedans, ko Mercedes-Benz ražoja no 2002 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 88litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 520km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Darba tilpums | 3222cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 500Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 600 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5163mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1444mm |
| Garenbāze | 3085mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1574mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1574mm |
| Pašmasa | 1950kg |
| Pilnā masa | 2475kg |
| Darba tilpums | 525kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Permitted road-train weight | 4575kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Klīrenss | 150mm |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.