Šis S63 5G-Tronic long base (444 hp) dzinējs tika uzstādīts W220 AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 88litre |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.7second |
| Darba tilpums | 6258cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 444bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 620Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5158mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 3085mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1574mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 17.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.