Šis S400 CDI 5G-Tronic (250 hp) dzinējs tika uzstādīts W220 Sedans, ko Mercedes-Benz ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 88litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 260km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Darba tilpums | 3996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 2 600 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5043mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1444mm |
| Garenbāze | 2965mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1574mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1574mm |
| Pašmasa | 1970kg |
| Pilnā masa | 2475kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Permitted road-train weight | 4575kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Klīrenss | 150mm |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.