Šis S63 SPEEDSHIFT 7G-Tronic (525 hp) dzinējs tika uzstādīts W221 [Restyling] AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 910km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Darba tilpums | 6208cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 525bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 630Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 102.2mm |
| Virzuļa gājiens | 94.6mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5152mm |
| Platums | 1871mm |
| Augstums | 1473mm |
| Garenbāze | 3035mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1606mm |
| Pašmasa | 2070kg |
| Pilnā masa | 2610kg |
| Darba tilpums | 540kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 26.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.9 litri / 100km |
| Vidējais | 17.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.