Šis S65 SPEEDSHIFT MCT long base (612 hp) dzinējs tika uzstādīts W221 AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 23.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 900km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.4second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 612bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800 to 5 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 82.6mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5243mm |
| Platums | 1871mm |
| Augstums | 1473mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1606mm |
| Pašmasa | 2270kg |
| Pilnā masa | 2705kg |
| Darba tilpums | 435kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Klīrenss | 150mm |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 27.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 17.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.