Šis S65 7G-TRONIC PLUS (630 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 AMG cabriolet 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.1second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 630bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5027mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1417mm |
| Garenbāze | 2945mm |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Pneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.