Šis S63 AMG 7G-TRONIC PLUS 4Matic (585 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 AMG coupe 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 92litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 150km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Darba tilpums | 5461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 585bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 900Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250up to 3 750 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 90.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5044mm |
| Platums | 1913mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2945mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1625mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1649mm |
| Pašmasa | 2070kg |
| Pilnā masa | 2545kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 17 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.