Šis SL 55 AT (354 hp) dzinējs tika uzstādīts R129 [2-й Restyling] AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 5439cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 354bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 530Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 97mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.75m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4499mm |
| Platums | 1812mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1523mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 265litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 265litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.