Šis SL 600 AT (394 hp) dzinējs tika uzstādīts R129 [2-й Restyling] Roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 23.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.1second |
| Darba tilpums | 5987cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 394bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 570Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 80.2mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.75m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4499mm |
| Platums | 1812mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1523mm |
| Pašmasa | 2050kg |
| Pilnā masa | 2320kg |
| Darba tilpums | 270kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 265litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 265litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 28 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.1 litri / 100km |
| Vidējais | 18.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.