Šis SL 65 Speedshift (612 hp) dzinējs tika uzstādīts R230 [2-й Restyling] AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 830km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 612bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800 to 5 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 82.6mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4562mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1317mm |
| Garenbāze | 2560mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1547mm |
| Pašmasa | 2120kg |
| Pilnā masa | 2385kg |
| Darba tilpums | 265kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 235litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 339litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Disc composite, ventilated |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 25.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.5 litri / 100km |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.