Šis SL 55 Speedshift (517 hp) dzinējs tika uzstādīts R230 [Restyling] AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 830km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.5second |
| Darba tilpums | 5439cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 517bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 97mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4532mm |
| Platums | 1827mm |
| Augstums | 1298mm |
| Garenbāze | 2560mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Pašmasa | 1960kg |
| Pilnā masa | 2205kg |
| Darba tilpums | 245kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 235litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 339litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Disc composite, ventilated |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 24.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.5 litri / 100km |
| Vidējais | 16.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.