Šis SL 350 7G-Tronic (272 hp) dzinējs tika uzstādīts R230 [Restyling] Roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 040km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 3498cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 272bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.9mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4532mm |
| Platums | 1827mm |
| Augstums | 1298mm |
| Garenbāze | 2560mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Pašmasa | 1825kg |
| Pilnā masa | 2120kg |
| Darba tilpums | 295kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 235litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 339litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 17.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.