Šis SL 65 AMG Speedshift 7G-Tronic Plus (630 hp) dzinējs tika uzstādīts R231 AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 89litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 1 060km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 630bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300up to 4 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.6mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4617mm |
| Platums | 1877mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2585mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Pašmasa | 1950kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Darba tilpums | 260kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 241litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 381litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Hydropneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.