Šis SLC 43 AMG 9G-TRONIC (367 hp) dzinējs tika uzstādīts R172 AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 130km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.7second |
| Darba tilpums | 2996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 367bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 520Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 200 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.53m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4133mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1301mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Pašmasa | 1595kg |
| Pilnā masa | 1890kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.