Šis 2.4 AT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Mitsubishi ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 4650mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1650mm |
| Garenbāze | 2780mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1570kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2350cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.5mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 230.46Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.